AirHobi
Teknik Servis

Cihaz Sorgula

Fişinizdeki ya da gelen SMS'deki takip numarasını giriniz.

Hakkımızda

Hakkında

2015 yılında başladığımız bir serüvenimiz var.

2015 bireysel olarak ürün satmaya başlayarak müşterilerimize verdiğimiz kalite ve güven doğrultusunda yoğun talep edilmesi sonucu 2018 yılında Fimi Türkiye E-Ticaret Sanal satış sitemizi kurduk , 2019 yılında Şahıs şirketimize kurarak büyümeye devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz güven ve kalite doğrultusunda en büyük hizmetlerimizden olan satış sonrası destek büyük ilgi ve güven sağlayarak Müşterilerimiz ile  büyük bir aile olmayı  başardık siz’leride bu aileye katmak için büyük çaba sarf ederek sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

Yazılım, Tasarım ve Video kurgu alanlarınızda isteklerinizi profesyonel bir şekilde karşılayabilirim.

01

Yazılım

Her türlü yazılım işleriniz yapılır.

02

Tasarım

Tasarımla ilgili tüm işleriniz titizlikle yapılır.

03

Video Kurgu

Video kurgu işleriniz yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan "de Finibus Bonorum et Malorum" (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir. İnternet'teki tüm Lorem Ipsum üreteçleri önceden belirlenmiş metin bloklarını yineler. Bu da, bu üreteci İnternet üzerindeki gerçek Lorem Ipsum üreteci yapar. Bu üreteç, 200'den fazla Latince sözcük ve onlara ait cümle yapılarını içeren bir sözlük kullanır. Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır.

Teklif Al formunu doldurun biz sizi arayalım.